LinkedIn


Co je LinkedIn?

LinkedIn je oblíbená sociální síť specializující se na oblast zaměstnávání. Umožňuje uživatelům vybudovat virtuální profesionální identitu, učinit si kontakty, hledat pracovní příležitosti a získat zpětnou vazbu od svých kolegů.

Výhody LinkedInu

LinkedIn přináší spoustu výhod:

  • Vytvořit profesionální profil – LinkedIn vám umožňuje vytvořit profesionální profil, kde můžete prezentovat své profesní dovednosti a profesní dosavadní úspěchy.
  • Vytváření kontaktů – LinkedIn je skvělou platformou pro vytváření kontaktů s kolegy a lidmi ve vašem oboru, případně zasílání životopisů.
  • Funkce hledání práce – LinkedIn má rozsáhlou databázi pracovních nabídek, kde můžete vyhledávat nejvhodnější pozice pro sebe i své životopisy.
  • Diskusní fóra – LinkedIn nabízí diskusní fóra, kde můžete diskutovat o nejnovějších trendech a problémech v profesním světě.

Závěr

LinkedIn nabízí profesionálům po celém světě seznámit se s kolegy, diskutovat o nejnovějších trendy a problémech a získat pokročilé znalosti z profesionálního prostředí. Jste kdykoliv připraveni udělat další krok ve vaší kariéře.

Linkedin na Wikipedii