Stop slovo


Jak ukončit konverzaci bez urážky?

Některé konverzace skončit před samotným cílem – to je když jsme v dosahu svých končící hranice nebo prostě těžké říct závěrečné slovo. Někdy je nutné, aby se věci ukončena pozitivně, bez tvrdého rázu. To je když jsme v oblasti stop slovo nalézt.

Stop slovo je obecné frází, která se používá k ukončení konverzaci, aniž by ohrozil emoční integritu osoby mluvíme. Tato fráze nejsou agresivního nebo arogantního – namísto toho jsou použity k tomu, aby se věci ukončena v klidu a bez střetu.

Máme následující příklady na to, jak můžete použít stop slovo ve vaší konverzaci:

  • Musím ukončit – Někdy můžete použít toto frázi, pokud jste se rozhodne, že chcete ukončit konverzaci. Zejména, to se používá, když máte náhle něco dalšího udělat.
  • Je mi líto, ale musíme se rozloučit – toto je dobrá fráze, pokud budete chtít, aby osoba mluvíme se cítili respektovaní. Je skvělý způsob, jak se rozloučit s někým v pozoru.
  • Mnoho díky za ukončení – Toto je další způsob, jak vyjádřit úctu a respekt k osobě mluvíme. Díky za to, že dali nám čas na konverzaci.

Stop slovo je dobrý způsob, jak skončit konverzaci, aniž by ohrozila emoční stabilitu. Tím, že poskytuje shovívavost, je lze použít k ukončení jakékoli konverzace na pozitivní note.

Pokud chcete dozvědět více, přečtěte si tento článek z Wikipedia o etiologii komunikace.