Mailing


Jak používat emailové komunikace?

Emailová komunikace je jedním z nejdůležitějších nástrojů dnešního světa. Je snadné, rychlé a efektivní posílat informace mezi oddělenými lidmi a skupinami bez ohledu na vzdálenost. Existuje několik specifických postupů, které můžete použít při posílání emailů:

  • Zasílání souborů a dokumentů – k poštovní komunikaci můžete připojit soubory, jako jsou přílohy nebo obrázky. Pokud je pro vás nutné poslat něco formálního, jako například zpráva nebo pracovní dokument, je dobré zkusit nástroje pro zabezpečení souborů, abyste měli jistotu, že bude odesílatel připojený ke správnému člověku.
  • Fóra – Email je obecně užitečný pro sdílení informací a myšlenek s lidmi kdekoli na světě. Fóra a diskuzní skupiny jsou společnosti, kde se lidé mohou cítit více svobodní, aby se podělili o vlastní nápady, komentáře a pohledy. Umožňují větší přístupnost a různorodost názorů.
  • Řízení newsletterů – e-mailové noviny jsou dobrou volbou, když chcete sdílet informace s velkou skupinou lidí. S jeho pomocí můžete posílat účastníkům pravidelné nové informace, jako jsou oznámení s pomocí zpravodajů nebo novinky ve vaší oblasti.

Pokud tedy používáte e-mailovou komunikaci, je důležité, abyste si uvědomili, jak by měla být správně použita. Veškeré e-maily by měly být vhodné pro danou situaci a měly by být posílány na správnou adresu. Také je velmi důležité, aby se informace, které posíláte, vztahovaly k druhému člověku a byly jim užitečné.

Zdroje:
http://cs.wikipedia.org/wiki/E-mail