Nástroje online marketingu

V online marketingu je důležité správně nastavit marketingový mix i celou firemní strategii.
Bez nástrojů vám to půjde mnohem pomaleji a některé věci ani nezvládnete. 

logo v Nástroje online marketingu
Více nástrojů najednou

Klub NDigital

Bez registrace a zdarma můžete otestovat soubor nástrojů, které jsem pro vás vytvořil. Všechny jsou otestovány na markeťácích a malých podnikatelích. Součástí klubu jsou i marketingové tipy, checkboxy, záznamy webinářů, reklamní základka, setkávání členů a tuna dalších materiálů.


Nástroje:

  • AI komunikace - získejte luxusní reklamní texty za 5 minut pro Facebook reklamu, Google Ads, Sklik, Youtube popisky, copywriterské frameworky a spousta dalších.
  • SEO Audit webu - získejte informace o vašem webu nebo webu konkurenci. Prozkoumá všechny stránky v rámci domény.
  • SEO Klíčová slova - získejte podněty pro další klíčová slova, díky kterým zlepšíte dohledatelnost vašeho webu.
  • SEO Konkurence - získejte informace o vašich největších konkurentech, včetně společných klíčových slov a porovnání.
  • Validace e-mailů - vyřaďte z vaší databáze e-maily, které již neexistují nebo vykazují chybu. Díky těmto chybám máte pravděpodobně i horší doručitelnost na ostatní e-maily v databázi.
  • Ranky domén - vložte více domén nebo stránek a zjistěte ranky každého z nich (MozRank, SemRush a Facebook).
  • Skloňování jmen - získejte 5. pád pro jméno a příjmení, včetně data svátků v ČR a na Slovensku.
  • Vyhledání médií - získejte fotografie, ilustrace, vektorové obrázky a videa pro vaše podnikání zdarma. Přikládáme i informace ohledně copywritingu.
Activecampaign
Emailový marketing

Activecampaign

Podle posledních testů jde o emailový nástroj s nejlepší doručitelností. Sleduje pohyb lidí na webové stránce a automatizace je zde velice jednoduchá. Perfektní i pro B2B sektor z důvodu leadscoringu a případných automatizací (obchodníci, web, potencionální klient). 


Články na mém blogu:

Přednášky o emailovém marketingu a Activecampaign:

Simpleshop logo
Prodej

Simpleshop

Systém pro automatizaci prodeje. Stačí vložit jednoduchý formulář na vaše stránky a o vše ostatní se postará: Vystavení faktury, párování z bankou, online platby kartou, odeslání kontaktu (emailu) do Activecampaign apod.


Články na blogu:

Výkonnostní marketing

DreamROI 2.0

Nástroj umělé inteligence postavené na Amazon technologie.


Díky jednoduchému napojení, jste schopni personalizovat webové stránky, emailovou komunikaci a v budoucnu i ostatní kanály: SMS, push notifikace apod.


WebinarJam
Webináře

WebinarJam

Připravit, spustit, řídit webinář a následně rozeslat záznam je práce bez webinarjam asi na 3 dny. S ním se to vše dá připravit za pár hodin. Prodejní webináře mají opravdu až 10% konverze.


Pravidelně pořádám webináře (díky webinarjam) o online marketingu: Registrujte se ZDE

WordPress logo
Webové stránky

WordPress

Nejrozšířenější redakční nástroj na světě. S ním jsem už udělal stovky webů. Doporučuji pro malé i střední firmy z důvodu výborné orientace pro laiky, podpory v ČR a ceny.


Články související s WordPressem:

Přednáška o WordPressu:

Thrive Leads
Plugin WordPressu

Thrive Leads (plugin)

Jeden z nejlepších pluginů WordPressu pro růst vaší emailové databáze. Díky němu můžete nastavit a otestovat jednotlivé dynamické prvky pro získávání emailu na celém vašem webu.


Články o Thrive Leads:

Manychat
Messenger marketing

Manychat

Nemusíte umět programovat a přitom vytvářet automatizované zprávy. Komunikace skrz Facebook Messenger je v ČR pořád v začátcích. Využijte toho ve vašem projektu!


Články na mém blogu:

Google Analytics logo
Google Tools

Google Analytics

Nejrozšířenější analytický nástroj zdarma, který většina lidí sice má nasazený na svých stránkách, ale neumí používat. Hlavní výhodu vidím samozřejmě v ceně (zdarma), možnosti přesnějšího nastavení měření a návaznosti na další nástroje od Googlu (Google Data Studio, Google Optimize, Google Tag Manager a Google Ads).


Články na blogu:

Google Tag Manager logo
Google Tools

Google Tag Manager

Skvělý nástroj pro správu javascriptových kódů a dalších značek určených pro technickou část webu. Díky němu nebudete donekonečna žádat programátora, aby zprovoznil nějakou funkcionalitu důležitou pro vás, jako marketéry.


Články na blogu:

Google Data Studio logo
Google Tools

Google Data Studio

Využijte tento nástroj pro prezentaci výsledků v online marketingu. Velkou výhodu vidím v ceně (zdarma), možnosti napojení na další marketingové kanály a neustálému vývoji na vylepšení služby.


Články na blogu:

Google Optimize logo
Google Tools

Google Optimize

Nástroj pro testování vašich předpokladů. Velice jednoduché nastavení s možností A/B/C+ testování konverzí. Velké plus je snadné napojení na další google nástroje jako Google Tag Manager, Google Analytics a Google Ads


Články na blogu:

Notifikuj
Social Proof

Notifikuj

Skvělý nástroj pro navýšení konverzí na eshopech i webech bez prodejů. Mě osobně pomáhá navyšovat konverze v případě získávání kontaktů na speciálních stránkách s názvem: "Squeeze page".


Články na blogu:

Neuprime logo
Server

Vzdálená plocha - Windows

Spousta výborných nástrojů je pouze spustitelná v prostředí Windows a běží mi třeba i několik dní. Nechci mít zapnutý nonstop stolní počítač nebo dokonce vlastnit server. Našel jsem ideální řešení: Kvalitní a silný stroj v Evropě za 19 euro!