WebinarJam.com


WebinarJam.com – ohromující nástroj pro online školská prohlídka

WebinarJam.com je jeden z nejvýhodnějších nástrojů pro e-learning, který mohou vyučující a zástupci školy využít k online prohlídkám, konferencím a dalším online schůzkám.

WebanrJam.com umožňuje školám využívat různé funkce pro propagování vzdělávacích místností a vyučování, včetně zasílání upozornění prostřednictvím e-mailů a sociálních sítí. Mohou také používat hodnocení odkazů, webových stránek a webových formulářů, otevřít oblíbené techniky pro online spolupráci mezi žáky a jejich vyučujícími.

WebinarJam.com nabízí následující výhody:

  • Vizuální podpora: WebanrJam.com umožňuje školám zobrazovat přednášky a dokumenty, zdůrazňovat a zlepšovat multimediální obsah.
  • Audio podporu: WebanrJam.com umožňuje školám streamovat audio do učebny, používat hlasové chaty nebo přenášet audio zvuk z učebny.
  • Kdykoli a kdekoli: WebanrJam.com umožňuje školám vytvářet online prostředí pro interaktivní prohlídky a schůzky kdykoli a odkudkoli bez ohledu na místo.

WebinarJam.com je úžasný nástroj pro vzdělávání, který pomáhá školám propagovat prostředí pro vzdělávání, včetně představivosti a zdůraznění učení prostřednictvím různých audio-vizuálních prostředků.

Další informace o WebanrJam.com je k dispozici na Wikipedia .