tvOS


Co je tvOS?

tvOS je operační systém pro televize od společnosti Apple, který byl poprvé představen v roce 2015. Obsahuje grafické uživatelské rozhraní pro Apple TV a implementuje iOS, stejně jako operace na iPhone, iPad nebo iPodu.

Funkce tvOS

tvOS přináší spoustu nových funkcí. Některé z těch nejpopulárnějších jsou:

  • Vyhledávač obrázků: Tento nástroj umožňuje uživatelům vyhledávat obrázky na Apple TV díky tvOS obrazovým vyhledávačům a zároveň získávat vysoce kvalitní obrázky od společností jako Pinterest a Flickr.
  • Aplikace pro televizi: Uživatelé si mohou stáhnout aplikace v obchodě App Store a začít je na tvOS používat. Existuje spousta aplikací pro pozlávání filmů a televizních programů, streamování hudby a také herní tituly.
  • Hlasové ovládání: tvOS podporuje ovládání hlasem prostřednictvím integrovaného systému Siri. To uživatelům umožňuje ovládat Apple TV pomocí hlasových příkazů, jako je vyhledávání a přehrávání obsahu.

Užitečné zdroje

Uvedené funkce pouze zřečely, co všechno tvOS nabízí. Pro objasnění všech funkcí tvOS a dalších informací doporučujeme svému zkoumání článek na wiki stránce tvOS.

Štítky: #tvOS #Apple #iOS #Siri