TikTok


Co je TikTok?

TikTok je krátkootáčková sociální platforma pro video, kde uživatelé mohou vytvářet a sdílet krátké videoklipy o délce 15 až 60 sekund. Také mohou přidat sekundární audiosoubor (nazývaný „hlas“), jako je hudba nebo samohlásky. TikTok generuje doporučení videí, která uživatelé mohou zhlédnout, když jsou online. Nejlepší videa na TikToku jsou vyhlášena v rámci některých soutěží, včetně Weekly TikTok Challenge, která bývá doplněna virálními trendami.

Jak používat TikTok?

Je to snadné. Stačí si stáhnout aplikaci, vybrat modelovou animaci, jako je tanec nebo píseň a poté nahrát videoklip. Uživatelé mohou poté přidávat tematické texty nebo emodží a sdílet videoklipy na ostatních sociálních platformách, jako je Instagram nebo Snapchat.

Přehled vybraných videí na TikToku

  • #KitchenDanceChallenge, které nabízí miliony videí, ve kterých se uživatelé učí choreografii, pokud jde o taneční instrukce v kuchyni.
  • #TrickItOut challenge, ve kterém uživatelé využívají lehké triky a triky, jako jsou špičaté víčka, uklonění se pozadu nebo pořadí triček.
  • #AnimalCrossingChallenge, ve kterém se příznivci této video hry soutěží ve videocrossovu.

Sociální platforma je stále více popularní, v poslední době má více než 800 milionů aktivních uživatelů. Je to unikátní a jedinečná platforma, jejíž půvab a zábavnost přitahují pozornost milovníků obsahu.

Pokud chcete zjistit více o TikToku, navštivte TikTok (Wikipedia).