Permanentní redesign


Co je to „permanentní redesign“?

Permanentní redesign (zkráceně PR) je proces přizpůsobení vzhledu a funkčnosti webových stránek a aplikací. Je to proces, při kterém rušíte nebo přidáváte prvky nebo funkce, aby se webová stránka či aplikace lépe ovládala. Může to být například:

  • Vytvoření nového vzhledu: Refreshing existující stránky, aby vypadaly jinak. Může to být vše od rebrandingu, aby se formátování a ikonografie fotografie lépe promítnuly ve stránce.
  • Úprava funkčnosti: Doplňování nových funkcí, které usnadňují navigaci webovou stránkou, například tlačítka pro chytré procházení.
  • Optimalizace pro SEO: Aktualizace webové stránky, aby vyhovovala g Google pokynech, aby se obsah stránky lepe zaclo v predmety hledani

Proč je permanentní redesign důležitý?

Permanentní redesign je důležitý pro vzhled, funkčnost a SEO a má schopnost přitohl nové uživatele a objednávky. To je hlavne duležite pro webové stránky, které jsou starší a potrebuje prozkoumat. Permanentní redesign upravi všechny nešikovné fráze jako téma vzhledu a usnadňuje uživateli navigaci.

Permanentní redesign také poskytuje možnost přidat další funkce a prvky, které jsou nezbytné pro existující webovou stránku. Mohou to být funkce jako vyhledávání a filtrování, které zjednodušují usnadňují svému uživateli procházení stránek.

Kroky pro permanentní redesign

Permanentní redesign je zdlouhavý proces. To zahrnuje:

  • Analýza: První krok spočívá v 15. Kritickém prozkoumání webových stránek, aby se identifikovala současná situace a problémy.
  • Cílování: Potřebujete vědět o cílových trzích a uživateli. Veškeré definování cílových trzí a základní údaje o uživateli větvení strategii redesignu webových stránek.
  • Navrhování: Vytvoření konceptu designu a UI/UX. Potřebujete navrhnout funkcionalitu, prvek a typ vzhledu, který má být vytvořen.
  • Implementace: Po kompletním schválení konceptu, mohou odborníci začít s plánováním a implementací.

Závěr

Permanentní redesign je důkladná změna co do vzhledu a funkčnosti webových stránek a aplikací. Umožňuje vás upravit jejich vzhled a navrhnout různé funkce, aby se webové stránky snadno ovládali a jejich obsah byl lepe pozicovaný v předměty vyhledávání.

Wikipedia – Redesign