Joomla


Joomla – open-source webový software pro publikování obsahu

Joomla je bezplatný open-source software pro publikování obsahu na webu. Umožňuje uživatelům vytvářet vlastní website s řadou skvělých funkcí a rozšíření. Joomla byla poprvé vydána v roce 2005 a stále se stává populárnější pro její flexibilitu a jednoduchost.

Výhody Joomly:

  • Snadné a intuitivní ovládání.
  • Bezplatný a open-source.
  • Nabízí vysokou úroveň ochrany proti malware a útokům na webu.
  • Rozsáhlá sada šablon, témat a rozšíření.
  • Velmi dobrý přístup k zákaznické podpoře.

Joomla je vhodná jak pro profesionály, tak pro začátečníky. Je plně responzivní a zpřístupněna na všech platformách, včetně mobilních zařízení. Intuitivní rozhraní uživatele pomáhá snadno provádět akce, jako je vytváření a úprava webových stránek a jejich propojení s potřebnými produkty. K dispozici je i dynamický blogovací systém s řadou funkcí pro komplexní správu stránek.

Pro zkušené webdesignéry není žádným tajemstvím, že proces publikování obsahu je velmi jednoduchý. Kupodivu se všichni konzistentně shodují na výhodách používání Joomly. Programátoři jsou schopni přizpůsobit stránky vzhledem a funkčními požadavky nejnáročnějším klientům.

Končící to popularitu a bohatou sada funkcí, je jisté, že Joomla prožívá velmi bohaté období. Vzhledem k jeho přístupnosti, schopnosti a flexibilitě bude pravděpodobně i nadále sloužit jako velmi užitečný nástroj pro další roky.

Klikněte zde pro více informací o Joomle na Wikipedii.