Early adopters


Early adopters – ti první, kteří nakupují nové zboží

Early adopters jsou obvykle první skupina lidí, kteří se uchýlí k nákupu nové technologie. Jsou to lidé, kteří vždy chtějí být hip a snaží se získat nejnovější produkty dříve, než se stanou běžné.

Early adopters chtějí být na špičce věcí. Typicky to jsou social media maveni a geekové. Early adopters jsou průkopníky, kteří pro ostatní vyzkouší nové produkty.

Zde jsou některé typické chování early adopters:

  • Vždy sledují nejnovější trendy v technologii.
  • Zkoumají nové technologie a vyzkouší je, než se stanou populární.
  • Jsou průkopníky v maloobchodě, kteří se chtějí držet v čele.
  • Jednají velmi rychle, když je něco nového a zajímavého na obzoru.

Early adopters mají zásadní vliv na přijetí nových technologií a produktů, také mají vliv na podnikání a pomáhají dělat technologii více dostupnou. Například iPhone si vysloužil obrovskou popularitu, protože první stoupence pomohlo rozšířit slovo o jeho nových oblíbených funkcích.

Early adopters slouží jako významná skupina lidí, kteří jsou ochotni riskovat a předávat informace o nové technologii ostatním. Jsou jedním z mnoha typů spotřebitelů, kteří se účastní inovací v moderním průmyslovém prostředí.

Chcete-li se dozvědět více o early adopters, můžete navštívit tuto stránku na Wikipedii.

Řekl bych, že early adopters jsou jednou z nejzajímavějších skupin spotřebitelů a rychlost, s jakou akceptovali nové produkty, mě ohromila. Je skvělé mít někoho, kdo může vyšetřovat technologii dříve, než bude dostupná pro všechny.