Close

Přednášky, webináře, akce

Zde budu postupně uvádět všechny aktuální webináře, záznamy z přednášek a další zajímavá místa, kde se můžeme potkat.

 

Naplánované:

  • Pořádám pravidelné Marketingové snídaně v Ostravě, Brnu a Praze – registrace zde
  • BarCamp BRNO – 5.10.2019 – Téma: Email marketing – více zde
  • WordCamp BRNO – 26.10.2019 – Téma: WordPress a email marketing – více zde

Co již proběhlo


 

Webinář ZDARMA: Jak DreamROI snižuje náklady na reklamní kampaně

Jsem zakladatelem projektu DreamROI.cz. Díky tomuto nástroji jste schopni velice jednoduše a rychle snížit náklady na retargetingové kampaně a vytvářet přesnější publika potencionálních klientů. Nástroj je provázán na Facebook, Google Analytics, Google Adwords, Sklik, OneSignal.com a Activecampaign.com.

Webinář zde

Webinář ZDARMA: Jak udělat webové stránky ve WordPressu

Nabízím WordPress šablonu ke stažení zdarma. Na tomto webináři ukazuji, jak je jednoduché a rychlé vytvořit s touto šablonou a WordPressem váš vlastní web.

Webinář zde

Přednáška: 17 super tipů na zvýšení návštěvnosti stránek

Z praxe a pro začátečníky: 17 tipů jak zvýšit návštěvnost stránek, bez utrácení peněz na PPC kampaně. Nezaměřím se pouze na SEO, ale tipy se budou týkat i e-mailového amrketingu, obsahu a sociálních sítí (LinkedIn, Facebook, Twitter). Nepůjde o bla-bla-bla-(omáčka)-bla-bla, ale reálná čísla a konkrétní věci z praxe online markeťáka.

Více zde

Přednáška: Digitální nomádství na třech kontinentech v tuktuku

Společně s manželkou přednáška: Jako digitální nomádi jsme dali Srí Lanku v tuktuku. Laptop přibalili i na cesty po Maroku, Kanárských ostrovech a na lyže do rakouských Alp. Jak se pracuje internetovému marketérovi a novinářce mimo jejich domov?

Více zde

Přednáška: 17 našlapaných tipů pro emailový marketing a automatizaci prodeje

17 tipů ve 45 minutách zmapuje nejnovější trendy a osvědčené postupy z praxe v oblastni online marketingu a prodejů. Na konkrétních případech ukážu, co jsem změřil a co funguje. 

Více zde

Přednáška: WordPress a zvýšení návštěvnosti

Jak správně nastavit WordPress, aby z něj byl dobrý obchodník? Které pluginy pomáhají a co je důležité hlídat za technikálie na webu? Jak vše zprocesovat do jedné krásné automatizace? Zjistíte, proč jsou důležití všichni relevantní návštěvníci stránek a jak na ně připravit WordPress.


Více zde

Webinář: Hacking (optimalizace) prodejních formulářů

Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji začít prodávat Váš e-book, fyzické zboží nebo třeba kurz? Nejlépe tak, abyste s tím měli co nejméně starostí?

Na praktických příkladech bude ukázáno, jak je jednoduché začít automatizovaně prodávat Vaše produkty přes WordPress.


Více zde