Close

Nejjednodušší instalace WordPressu aneb Rychlost blesku

Wordpress

Připravil jsem pro vás pomocníka pro instalaci WordPressu nebo Prestashopu. WordPress je ideální systém pro firemní stránky a firemní nebo osobní blog. Je zdarma. Prestashop je eshop (také zdarma) nabízející spoustu vychytávek, které nenajdete ani u komerčních nabídek. Oba systémy používám a můžu jen doporučit!

Díky tomuto pomocníkovi nemusíte zdlouhavě nahrávat soubory z vašeho počítače na server. Stačí vyplnit FTP údaje. Tento systém rychlostí blesku nahraje potřebné soubory na váš server. Je to prostě jednoduché a rychlé.

WordpressPostup je jednoduchý (pomocník je níže):

  1. Vyplňte adresu vašeho serveru FTP
  2. Login a heslo
  3. Vyplňte adresář, kam se bude nahrávat.
    Pro wedos to je „www/domains/nazev_vasi_domeny.cz“
  4. Vyberte si, jaký systém chcete přenést na váš server: WordPress, Prestashop
  5. Klikněte na tlačítko „Start

Pokud máte zájem o tohoto pomocníka, napište. Spousta webhostingů už má instalace na jedno kliknutí!

Pokud adresář neexistuje, bude po odsouhlasení vytvořený. Pokud existuje a jsou v něm soubory, po odsouhlasení soubory přehraje. Pak už jen stačí jít na vaši doménu a dokončit instalaci.

Jde o vyzkoušenou beta verzi. Budu rád, když mi dolů do komentářů napíšete co byste chtěli přidat: Joomla, Drupal? …No problema 🙂 Samozřejmě se nikde údaje o vašem FTP neukládají. Pokud se i tak bojíte, změňte si heslo a je to v richtiku.

Pro webmastery: můžete si vlořit iframe na svoje stránky a tak rozšířit vaše služby. Stačí do kódu stránek vložit:

<iframe style=“font-size: 14px; line-height: 1.5em; border: none; overflow: hidden; width: 415px; height: 390px;“ src=“//www.danielnytra.cz/transfer_files/application/“ height=“390″ width=“415″ frameborder=“0″ scrolling=“no“></iframe>

2 Comments on “Nejjednodušší instalace WordPressu aneb Rychlost blesku

Jan Janoušek
19.6.2017 at 21:28

Dobrý den,
dotaz naprostého laika. Nainstaloval jsem wordpress, instalace prošla kompletní, dokonce se objevila i webová stránka wordpressu, ale v průběhu celé instalace byla na spodním řádku políček pro vyplnění chybová hláška. Odinstaloval jsem WP z FTP a přeinstaloval, ale nějaká chyba se stále objevuje.
Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /web/htdocs3/prodes_dvacz/home/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Dokážete prosím poradit?
Předem děkuji
H. Janoušek

Odpovědět
Daniel Nytra
25.6.2017 at 13:54

Dobrý den,
jak instalujete? Doporučuji využít FTP = klasickou metodu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.