Webinář: WordPress a online marketing [2019]Webinář: WordPressjako skvělý obchodník

Webinář proběhne 14.11. od 13:00-17:00Jak udělat z WordPressu obchodníka,který vydělává, i když spíte?Rady, tipy a zkušenosti z praxe.Ukázka vyzkoušených pluginů.

Komu je webinář určenWebinář: WordPress +online marketing

Webinář proběhne 14.11. od 13:00-17:00Jak udělat z WordPressu obchodníka,který vydělává, i když spíte?Rady, tipy a zkušenosti z praxe.Ukázka vyzkoušených pluginů.

Komu je webinář určen

WordPress (web) by měly být jako profesionální obchodník.Vydělává, když jíte, spíte nebo jste na dovolené.Tento webinář pomůže i vašemu projektu.

Komu je webinář určenmajitelé e-shopůmalí a střední podnikatelémarkeťáci, kteří se chtějí rozvíjetvedoucí online projektůneziskové organizaceOSVČ, lidé na volné nozeWebinář je určen pro lehce pokročilé. Nebudeme instalovat WordPress, ale vrhneme se rovnou na praktické prvky WordPressu a ukázky.Co se na webináři naučíteNaučíte se nastavovat WordPress tak, aby začal vydělávat peníze. Pochopíte souvislosti mezi jednotlivými nástroji online marketingu a vaším podnikáním.Zjistíte, které neplacené i placené pluginy jsem otestoval a vřele doporučuji.Proč právě tento webinářNejsem jen analytik online marketingu, kterého si najme firma. Rozhoduji o vlastních kampaních, které běží většinou na systému WordPress. Používám WordPress každý den pro získávání kontaktů do své databáze a pro svoje podnikání.Z praktických ukázek vás naučím, co jsem se sám dozvěděl z vlastních projektů nebo z projektů mých klientů.Přednáším již řadu let. Díky tomu jsem schopný předat znalosti jednoduchou formou. Bez omáčky. Krok po kroku.Obsah Nezbytné základy WordPressu (mírně pokročilý)Jak a proč nastavitŠablona a grafikaNástroje marketingu a WordPress Doporučené pluginySEO pro WordPressZabezpečení a záloha datCo hlídat a testovatPrvky online marketingu na webu..navícZáznam z webináře, který si můžete kdykoliv pustitAkční list bodů, které udělat ve vašem projektuDreamROI nástroj na měsíc zdarma (v hodnotě 150,- Kč)Čas na dotazy skrz online chatO lektoroviJmenuji se Daniel Nytra. Jsem specialista online marketingu s praxí delší než 20 let. Pomáhám klientům od vytvoření marketingové strategie a marketingového plánu, až po dokončení konkrétních úkolů.Prošel jsem si dopodrobna všechna odvětví online marketingu: Vytvářel jsem rozsáhlé SEO analýzy, PPC kampaně, webové stránky, affiliate projekty, email marketing apod. Je pro mě důležité vše znát, abych dokázal pomoct klientům, kteří mají různé obory podnikání.Jsem zakladatelem projektů SimpleShop.cz a DreamROI.cz, které pomáhají lidem v podnikání.Kromě online webinářů, pořádám kurzy, přednáším a vytvářím blog o online marketingu.

Osobní konzultaceNemáte čas dorazit?Zvládneme to osobněnebo přes internet.Napište miHodnocení ze všech kurzůonline marketinguČekal jsem občas omáčku u které se budu nudit, ale příjemně mě školení překvapilo: Praktické tipy, pěkně k věci, žádné zbytečné řeči kolem. Doporučil bych ho každému, kdo svůj business chce rozvinout o level výše.Jan Halíř, Hotelsolution.czKurz se mi velmi líbil a potvrdil jsem si přístupy, které mi již fungují. Určitě bych doporučil všem, co chtějí smysluplně zakomponovat do své marktetingové strategie e-mailing a inbound marketing.Ing. Jan Burda, Owpmedia.czZa mě perfektní! V mnoha věcech jsem se našel. Velké množství užitečných informací a z druhé strany (sám školím 5-10 dní v měsíci) musím říct, že je moc těžké tolik informací vměstnat do jednoho dne.Ing. Petr Hlaváček, PetrHlavacek.czVíce referencí >>

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte dotazy?Napište mi: dan@danielnytra.cz