Webinář: Google Tag Manager pro začátečníky [2019]Webinář: Google Tag Managerpro začátečníky

Webinář proběhne 12.11. od 13:00-17:00Chcete pochopit, jak Google Tag Managerpomůže v analyzování návštěvníků vašich stránek?Rady, tipy a zkušenosti z praxe.Ukázka hacků v Google Tag Manageru.

Komu je webinář určenWebinář: Google Tag Manager pro začátečníky

Webinář proběhne 12.11. od 13:00-17:00Chcete pochopit, jak Google Tag Managerpomůže v analyzování návštěvníků vašich stránek?Rady, tipy a zkušenosti z praxe.Ukázka hacků v Google Tag Manageru.

Komu je webinář určen

Google Analytics je teprve začátek.Pochopte více vaše zákazníky na webu.Google Tag Manager vám jednoduše pomůže.Tento webinář pomůže i vašemu projektu.

Komu je webinář určenonline marketéřianalyticiprogramátořikodéřistudentiWebinář je určen pro technicky zdatnější začátečníky. Budeme vše probírat od základů.Co se na webináři naučíteNaučíte se nastavovat Google Tag Manager na vašich webových stránkách. Pochopíte souvislosti mezi jednotlivými nástroji online marketingu.Poslední část webináře je věnovaná nasazování konkrétních scriptů na webové stránky, které bývají nejčastější.Proč právě tento webinářNejsem jen analytik online marketingu, kterého si najme firma. Rozhoduji o vlastních kampaních, které analyzuji na základě nastavení Google Tag Manageru.. Používám Google Tag Manager každý den v souvislosti s mým projektem DreamROI, který pomáhá reklamním agenturám a firmám zefektivnit remarketing.Z praktických ukázek vás naučím, co jsem se sám dozvěděl z vlastních projektů nebo z projektů mých klientů.Přednáším již řadu let. Díky tomu jsem schopný předat znalosti jednoduchou formou. Bez omáčky. Krok po kroku.ObsahNezbytné základy Google Tag ManagerJak nastavit Google Tag ManagerGoogle Analytics a Google Tag ManagerPředávání dimenzí a metrik DataLayer na stránkáchLadění a testyJak nastavit konkrétní kódy v Google Tag Manager..navícZáznam z webináře, který si můžete kdykoliv pustitAkční list bodů, které udělat ve vašem projektuDreamROI nástroj na měsíc zdarma (v hodnotě 150,- Kč)Čas na dotazy skrz online chatO lektoroviJmenuji se Daniel Nytra. Jsem specialista online marketingu s praxí delší než 20 let. Pomáhám klientům od vytvoření marketingové strategie a marketingového plánu, až po dokončení konkrétních úkolů.Prošel jsem si dopodrobna všechna odvětví online marketingu: Vytvářel jsem rozsáhlé SEO analýzy, PPC kampaně, webové stránky, affiliate projekty, email marketing apod. Je pro mě důležité vše znát, abych dokázal pomoct klientům, kteří mají různé obory podnikání.Jsem zakladatelem projektů SimpleShop.cz a DreamROI.cz, které pomáhají lidem v podnikání.Kromě online webinářů, pořádám kurzy, přednáším a vytvářím blog o online marketingu.

Osobní konzultaceNemáte čas dorazit?Zvládneme to osobněnebo přes internet.Napište miHodnocení ze všech kurzůonline marketinguČekal jsem občas omáčku u které se budu nudit, ale příjemně mě školení překvapilo: Praktické tipy, pěkně k věci, žádné zbytečné řeči kolem. Doporučil bych ho každému, kdo svůj business chce rozvinout o level výše.Jan Halíř, Hotelsolution.czKurz se mi velmi líbil a potvrdil jsem si přístupy, které mi již fungují. Určitě bych doporučil všem, co chtějí smysluplně zakomponovat do své marktetingové strategie e-mailing a inbound marketing.Ing. Jan Burda, Owpmedia.czZa mě perfektní! V mnoha věcech jsem se našel. Velké množství užitečných informací a z druhé strany (sám školím 5-10 dní v měsíci) musím říct, že je moc těžké tolik informací vměstnat do jednoho dne.Ing. Petr Hlaváček, PetrHlavacek.czVíce referencí >>

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte dotazy?Napište mi: dan@danielnytra.cz