Webinář: Google Analytics pro začátečníky [2019]Webinář: Google Analyticspro začátečníky

Webinář proběhne 7.11. od 13::00 do 17:00Chcete pochopit, v čem je právě Google Analyticsdůležitý v podnikání?Obsah bez zbytečné teorie a omáčky.Rady, tipy a zkušenosti z praxe.

Komu je webinář určenwebinář: Google Analyticspro začátečníky

Webinář proběhne 7.11. od 13::00 do 17:00Chcete pochopit, v čem je právě Google Analyticsdůležitý v podnikání?Obsah bez zbytečné teorie a omáčky.Rady, tipy a zkušenosti z praxe.

Komu je webinář určen

Pochopte návštěvníky vašich stránek,využijte vědomosti pro větší efektivitu kampanía lepší konverzní poměr nákupů.Tento webinář pomůže i vašemu projektu.

Komu je webinář určenmajitelé e-shopůmalí a střední podnikatelémarkeťáci, kteří se chtějí rozvíjetvedoucí online projektůneziskové organizaceOSVČ, lidé na volné nozeWebinář je určen pro začátečníky.Co se na naučíteBudete se orientovat v nástroji Google Analytics, pochopíte jednotlivé souvislosti důležité pro měření a budete vědět, co vám nástroj zobrazuje.Naučíte se sledovat ty nejdůležitější čísla, která rozhodují, jestli je kampaň úspěšná nebo ne.Můžete kontrolovat reklamní agenturu přímo skrz Google Analytics. Díky znalostem z webináře budete přesně vědět, co se má na vašich stránkách nastavit.Proč právě tento webinářNejsem jen specialista online marketingu, kterého si najme firma. Rozhoduji o vlastních kampaních, které analyzuji právě v Google Analytics. Používám Google Analytics každý den v rozhodování, která kampaň je efektivní a které ne.Jsem zakladatel speciálního nástroje DremaROI, který dále vylepšuje znalosti o návštěvnících a potencionálních kupujících.Z praktických ukázek vás naučím, co jsem se sám dozvěděl z vlastních projektů nebo z projektů mých klientů.Přednáším již řadu let. Díky tomu jsem schopný předat znalosti jednoduchou formou. Bez omáčky. Krok po kroku.Obsah Nezbytné základy Google Analytics (bez omáčky)Jak nastavit Google AnalyticsCo Google Analytics zobrazuje a pročOvěření výsledků reklamních agenturUTM parametry – jak a proč je dělatJak vyhodnocovat kampaněAsistované konverzeHledání problémů na vašem webuStatistiky v reálném časeSrovnání analytik z jiných systémů (Facebook, Sklik, Favi apod.)..navícZáznam z webináře, který si můžete kdykoliv pustitAkční list bodů, které udělat ve vašem projektuDreamROI nástroj na 1 měsíc zdarma (v hodnotě 150,- Kč)Čas na dotazy skrz online chatO lektoroviJmenuji se Daniel Nytra. Jsem specialista online marketingu s praxí delší než 20 let. Pomáhám klientům od vytvoření marketingové strategie a marketingového plánu, až po dokončení konkrétních úkolů.Prošel jsem si dopodrobna všechna odvětví online marketingu: Vytvářel jsem rozsáhlé SEO analýzy, PPC kampaně, webové stránky, affiliate projekty, email marketing apod. Je pro mě důležité vše znát, abych dokázal pomoct klientům, kteří mají různé obory podnikání.Jsem zakladatelem projektů SimpleShop.cz a DreamROI.cz, které pomáhají lidem v podnikání.Kromě online webinářů, pořádám kurzy, přednáším a vytvářím blog o online marketingu.

Osobní konzultaceNemáte čas dorazit?Zvládneme to osobněnebo přes internet.Napište miHodnocení ze všech kurzůonline marketinguČekal jsem občas omáčku u které se budu nudit, ale příjemně mě školení překvapilo: Praktické tipy, pěkně k věci, žádné zbytečné řeči kolem. Doporučil bych ho každému, kdo svůj business chce rozvinout o level výše.Jan Halíř, Hotelsolution.czKurz se mi velmi líbil a potvrdil jsem si přístupy, které mi již fungují. Určitě bych doporučil všem, co chtějí smysluplně zakomponovat do své marktetingové strategie e-mailing a inbound marketing.Ing. Jan Burda, Owpmedia.czZa mě perfektní! V mnoha věcech jsem se našel. Velké množství užitečných informací a z druhé strany (sám školím 5-10 dní v měsíci) musím říct, že je moc těžké tolik informací vměstnat do jednoho dne.Ing. Petr Hlaváček, PetrHlavacek.czVíce referencí >>

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte dotazy?Napište mi: dan@danielnytra.cz